skip to Main Content

Pokud potřebujete další informace nebo máte nějaké dotazy ohledně našich zásad ochrany osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat zde.

Na orderhangtaobao.net je pro nás soukromí našich návštěvníků extrémně důležité. Tento dokument o zásadách ochrany osobních údajů popisuje typy osobních údajů, které orderhangtaobao.net přijímá a shromažďuje, a jak je používá.

Záznam souborů


Stejně jako mnoho jiných webových stránek, orderhangtaobao.net využívá soubory protokolu. Informace uvnitř souborů protokolu zahrnují adresy internetového protokolu (IP), typ prohlížeče, poskytovatele internetových služeb (ISP), datum/časové razítko, odkazující/odchozí stránky a počet kliknutí pro analýzu trendů, správu webu, sledování pohybu uživatele. kolem webu a shromažďovat demografické informace. IP adresy a další podobné informace nejsou spojeny s žádnými informacemi, které by bylo možné osobně identifikovat.

Soubory cookie a webové majáky


orderhangtaobao.net používá soubory cookie k ukládání informací o preferencích návštěvníků, zaznamenávání informací specifických pro uživatele, na které stránky uživatel přistupuje nebo které navštěvuje, k přizpůsobení obsahu webové stránky na základě typu prohlížeče návštěvníků nebo jiných informací, které návštěvník odešle prostřednictvím svého prohlížeče.